
Aanmelden nieuwsbrief
Bloggers
LetsBeOpen! bloggers reageren op en schrijven over eigentijdse en openminded nieuwtjes en geven waar nodig hun ongezouten mening. Mail onze redactie als het jou leuk lijkt blogger te worden (vast of een gastblogger) op LetsBeOpen!
Steun Pink Ribbon!
Deze keer geen blog over “mijn wereld”. Geen geinige anekdotes, geen kijkje in de keuken. Deze keer alleen een oproep aan iedereen. Deze keer de harde realiteit van het leven…… 1 op de 8 vrouwen wordt getroffen door borstkanker. Dus 1 op de 8 vrouwen in jouw omgeving loopt een risico om borstkanker te ontwikkelen. Misschien ben je hier al mee geconfronteerd of ben je zelf door deze vreselijke ziekte getroffen.
Helaas ben ik in mijn directe omgeving ook geconfronteerd met de vreselijke ziekenhuis wachtkamertjes, de onzekerheid, het wachten op de eerste uitslag,. De eerste operatie gevolgd door nog een operatie. Bestralingen. Iedere dag voor een maand lang. De tweede uitslag. Opluchting, blijdschap en dankbaarheid.
Daarom deze oproep; steun Pink Ribbon! Koop het magazine, de armbandjes of T-shirts. Doe mee aan de andere acties of zet er zelf één op. Niet alleen deze maand maar het hele jaar door. Steun deze power vrouwen te vechten tegen deze vreselijke ziekte, want voor mij zijn dit de enige, echte power vrouwen in deze wereld!
Liefs
Jophisticated