
Aanmelden nieuwsbrief
Bloggers
LetsBeOpen! bloggers reageren op en schrijven over eigentijdse en openminded nieuwtjes en geven waar nodig hun ongezouten mening. Mail onze redactie als het jou leuk lijkt blogger te worden (vast of een gastblogger) op LetsBeOpen!
So you think you can dance
So you think you can dance, Popstars, X Factor, The voice of Holland, Got to dance...
Er zijn tegenwoordig zoveel talentenjachten dat je alles door elkaar gaat halen.
Zelf heb ik dit jaar mee gedaan aan So you think you can dance, niet omdat ik zo graag mee wilde doen in met een talentenjacht maar meer voor de ervaring. En die had ik ook absoluut nodig want elk interview dat ik deed was slecht!! Al die regeltjes waar je moet kijken, hoe je moet kijken, hoe je de vraag moet beantwoorden, niet doen alsof iemand je interviewt en niet doen alsof je antwoord geeft.
Nou dat was heel veel in één keer! Ik had al camera ervaring als dansers of actrice
maar dan in een groep, individueel is het toch echt heel anders. Slapen op veldbedjes, wakker worden met camera’s, heftige lessen, zenuwen en een strenge jury.. Het was echt BOOTCAMP. Na 3 heftige dagen kwam het oordeel:
Je bent een geweldige danseres.. Maar we nemen je niet mee. Mmm toen viel het hele avontuur in duigen, na 3 van die dagen ben je echt een emotioneel wrak, op tv lijkt het allemaal aangedikt maar dat valt echt mee. Je zit in zo’n rollercoaster van presteren, moeheid en zenuwen dat op zo’n moment alles er uit komt.
Volgend jaar nog een kans!
Het was voor mij wel speciaal het programma te volgen omdat je alle dansers persoonlijk hebt meegemaakt, en je de situatie een beetje begrijpt. Wat je alleen niet op tv ziet, maar wel meemaakt is het typecasting. Het gaat er natuurlijk niet alleen om wie het beste kan dansen. Maar ook of je Belgisch bent of Nederlands, of je een jonkie bent of al wat ouder, wie een verhaal heeft, niet bang is voor de camera en waar ze denken dat de kijkers op gaan stemmen. Er speelt zoveel mee in zo’n proces. Dus als je niet in het plaatje past, ben je er niet bij.
Ik had wel even een flink baalmoment toen ik zag dat de winnaar een rol krijgt in de nieuwe film van Johan Nijenhuis en Roy Julen, alsof het meant 2 be was kreeg ik diezelfde week een mail van Roy. ‘Hoi Karen, kort vraagje. Zou je het leuk vinden auditie te doen voor mijn nieuwe film Body Language?’.Wat?! Tuurlijk wil ik dat! Deze kans pak ik.
Donderdag auditie, een solo dans van een minuut maken en een acteerscène om 14.30 ’s middags. SHIT! Midden in mijn schoolrepetities. Geen goedkeuring en geen auditie.
Momenteel dan maar focussen op school, mijn kans komt nog wel.
1 reacties
missyc