
Aanmelden nieuwsbrief
ACTIE / REACTIE
‘Heb je een verhaal, een ervaring of een dilemma dat je wilt delen met anderen en zou je het leuk vinden als LetsBeOpen! leden hierop zouden reageren? Mail ons dan jouw verhaal. Alle verhalen zullen vertrouwelijk worden behandeld en zullen alleen worden geplaatst in het onderdeel ACTIE/REACTIE. Heb jij iets te zeggen of te vertellen? Mail onze redactie jouw verhaal (svp een Word document).
Jeroen van den Boom zoekt liefde!
In de nieuwe videoclip van Jeroen van der Boom staat liefde centraal. Met korte, prachtige portretten laten we mensen zien die ontzettend veel van elkaar houden. Die elkaars hart sneller laten kloppen. Simpelweg de meest bijzondere op aarde of gewoonweg de ware zijn. Daarom zoeken we echte gay en lesbische stellen waar de liefde van afspat. Mannen. Vrouwen. Jong. Oud. Blank. Zwart. Dik. Dun. Zolang het maar oprecht en puur is.
De opnames vinden plaats op dinsdagmiddag 1 november (ongeveer een uurtje) in Hilversum. Wil jij je liefde laten bezegelen in een sfeervolle clip van een van de populairste zangers van Nederland? Stuur dan zo spoedig mogelijk, vandaag of morgen, een mailtje met foto(s) naar onze redactie en laat ons even weten waarom jouw partner voor jou zo belangrijk is. Je ontvangt dan spoedig bericht of je hiervoor bent uitgekozen.